Меню
Про нас Контакти Новини
X
  073 731 21 20
OK !
0.00 грн.

Про нас

Хто ми є?

Глобус канцтовари ще з тих старожилів, хто застав друкарські машинки, дерев'яні рахувальні, дискети, матричні принтери, ручки з пір’я, рулонний папір для друку. 
Майже три десятиліття у бізнесі, Глобус канцтовари є надійним помічником офісів, підприємств, магазинів-партнерів, шкіл, мам і тат. Ми працюємо, розвиваємося та ростемо разом із вами. 
Ми прагнемо бути місцем, де кожна компанія зможе покрити всі потреби, при цьому отримати якісний сервіс та товар за найнижчими цінами. Наш асортимент налічує 5000 найменувань. Ми є ексклюзивними представниками торгових марок Поліграфіст, регіональними ділерами Buromax, Economix, Schneider. Вся продукція має підтверджені сертифікати якості. Пишаємося товарами від кращих світових та українських виробників. Асортимент товарів на globus.ck.ua постійно оновлюється, що забезпечує клієнтам максимально широкий вибір.
Не гайте часу, кидайте у корзину необхідні товари і купуйте за лічені хвилини.  Закріпимо за вами менеджера, котрий знає та розуміє, що потрібно саме вам, та надасть професійну консультацію.